+48 883 937 692

O firmie

MADRO Serwis Maszyn Drogowych

Początki firmy MADRO Serwis Maszyn Drogowych  sięgają roku 1946. Przez wiele lat swojego istnienia firma przechodziła sporo przemian i znana była w Polsce m.in. pod nazwami „Przedsiębiorstwo Budowy Maszyn Drogowych” , a w późniejszym czasie „MADRO S.A.”. W konsekwencji prywatyzacji, która miała miejsce w 2011 roku MADRO stało się firmą prywatną i tak jest dnia dzisiejszego. Dzięki temu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy wstanie najlepiej zaspokoić potrzeby naszych Klientów. Kompleksowo, profesjonalnie i z pasją podchodzimy do każdego projektu. Wiemy jak zająć się maszynami drogowymi, aby wróciły do swoich  świetlnych czasów.

 

Misją Madro jest ciągłe podnoszenie poziomu zadowolenia naszych klientów, których oczekiwania zawsze są przez nas spełnione. Profesjonalna obsługa wspierana jest ciepłym, przyjaznym i pozytywnym nastawieniem do naszych klientów, co skutkuje wysokim i wciąż rosnącym procentem satysfakcjonującego i nieprzerwanego pozyskiwania nowych nabywców. To dla naszych klientów konsekwentnie oferujemy szeroką gamę produktów pierwszej klasy po konkurencyjnych cenach.

Nasza firma składa się z zespołu wykwalifikowanych inżynierów i mechaników pracujących w dobrze wyposażonej pracowni. Żadna usterka techniczna nie stanowi dla nas problemu.Inżynierowie i serwisanci dysponują bogatą biblioteką dokumentacji technicznej, która przechowuje dane maszynowe, przeprowadza naprawy, planowane kontrole, kursy gwarancyjne i zlecone zadania.

Od samego początku swego istnienia MADRO Serwis Maszyn Drogowych  zajmuje się remontami i produkcją sprzętu służącego do budowy, napraw i utrzymania nawierzchni drogowych.  Znajdą Państwo u nas szeroką gamę usług, wszystko czego potrzeba aby maszyny drogowe były sprawne i mogły pracować efektywniej.

MADRO Serwis Maszyn Drogowych

Co możemy zaoferować ? W czym sie specjalizuje MADRO Serwis Maszyn Drogowych ?

  • Specjalizujemy się w budowie, modernizacji oraz renowacji maszyn do remontu dróg
  • Mamy ponad 65 lat doświadczeń w serwisowaniu i naprawianiu Maszyn Drogowych
  • Produkujemy pełen zakres części zamiennych do maszyn MADRO
  • Prowadzimy remonty maszyn z całego zakresu, nie ma dla nas niemożliwego.
  • MADRO Serwis Maszyn Drogowych korzysta wyłącznie z oryginalnych części i podzespołów
  • Wykorzystujemy napędy światowych producentów, znanych i cenionych marek.
  • Posiadamy wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrę serwisantów, którzy są w każdej chwili do Państwa dyspozycji
  • Obsługujemy klientów na terenie całego kraju

Liczy się dla nas zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów. Zależy nam na pełnej, kompleksowej opiece nad maszynami.

 

W naszej ofercie znajdziesz maszyny drogowe, zalewarki, skrapiarki, remontery i recyklery.

Back to top
Translate »