+48 883 937 692

Serwis Maszyn Drogowych i części zamienne

Serwis Maszyn Drogowych i części zamienne

Serwis Maszyn Drogowych i części zamienne stanowią integralną część struktury MADRO.

Będąc firmą produkcyjną doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie może spowodować drobna usterka w zakupionej maszynie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów oferujemy Państwu szeroki zakres usług:

 

Serwis Maszyn Drogowych i części zamienne Serwis Maszyn Drogowych i części zamienne

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • przeglądy okresowe urządzeń
 • przeglądy silników YANMAR
 • przeglądy  palników HERRMANN oraz UNIGAS
 • wymianę płynów eksploatacyjnych
 • remonty urządzeń

Serwis Maszyn Drogowych i części zamienne zakres działania :

Nasza firma dysponuje serwisem stacjonarnym we Wrocławiu oraz posiada wykwalifikowaną ekipę serwisową, która jest gotowa dotrzeć do każdego miejsca w Polsce. Pracujemy z wykorzystaniem tylko oryginalnych części zamiennych.

Przy zakupie urządzenia, każdy klient otrzymuje instrukcje obsługi (DTR) z katalogiem części zamiennych. Na życzenie klienta organizujemy szkolenie dla operatorów w zakresie podstawowej obsługi urządzeń naszej produkcji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki asortyment części zamiennych:

 • silniki
 • pompy
 • palniki
 • podajniki ślimakowe
 • koła łańcuchowe
 • koła pasowe
 • sprzęgła
 • zawory
 • filtry, uszczelki i wiele innych

Serwis Maszyn Drogowych. Każda firma budowlana, zajmująca się budową i remontem dróg, musi posiadać w swoich zasobach odpowiednie zaplecze maszynowe, a każda maszyna potrzebuje serwisu. Posiadające odpowiednie serwisowanie i przeglądy. Wiadomo przecież, że każde urządzenie mechaniczne, również przedmiotowe maszyny drogowe, mogą ulec awarii. W tej sytuacji z pomocą przychodzi serwis maszynowy. Chwytamy za telefon, wykręcamy numer i czekamy na przyjazd pracownika serwisu.

Szybko, sprawnie, rzetelnie.

Serwis Maszyn Drogowych bardzo często wiąże się z koniecznością zakupu części zamiennej, która zastąpi uszkodzony element. Najlepszym rozwiązaniem są w tej sytuacji oryginalne części zamienne, produkowane przez rzetelną i doświadczoną firmę, posiadającą w swojej ofercie serwis maszyn drogowych.

Planując zakup części zamiennej, warto zwrócić uwagę na jakość i pochodzenie wykorzystywanych do jej produkcji podzespołów – gwarancję jakości zapewniają wyłącznie oryginalne elementy mechaniczne.

W przypadku, gdy konieczna jest szczegółowa diagnoza awarii, optymalnym rozwiązaniem profesjonalny serwis maszyn, czyli zlecenie naprawy maszyny drogowej doświadczonym fachowcom, którzy sprawnie ocenią stan techniczny sprzętu drogowego i usuną przyczynę awarii techniczneji.  Zanim wyruszysz na drogę zadbaj aby sprzęt przeszedł odpowiedni przegląd i sprawnie działał. Zgłoś się do autoryzowanego serwisu maszyn drogowych i oddaj swoje maszyny w dobre ręce.

MADRO Serwis Maszyn Drogowych  zajmuje się naprawami maszyn budowlanych i drogowych. Podejmujemy się zarówno generalnych remontów, ale także drobnych prac naprawczych maszyn drogowych. Naszą specjalizacją są renowacje maszyn. Czynimy cuda, zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami “REMONTY”.

W asortymencie posiadamy części zamienne takie jak : silniki, palniki, podajniki ślimakowe, pompy i wiele innych więcej w zakładce Serwis i części zamienne.

Jednocześnie oferujemy usługi i produkty takie jak ZALEWARKA SZCZELIN ZS-80A  przeznaczona do zalewania masami bitumicznymi pęknięć, szczelin i ubytków w asfaltowych nawierzchniach drogowych.

Co oferujemy?

MADRO Serwis Maszyn Drogowych przeprowadza obowiązkowy serwis przedsprzedażowy maszyn używanych przeznaczonych do sprzedaży.

Naprawy, remonty i  renowacje to nasza pasja. MADRO Serwis Maszyn Drogowych prowadzony przez nasz zespół specjalistów, którzy nieustannie przechodzą szkolenia i doskonalą swoje umiejętności. Posiadamy narzędzia i doświadczonych techników, którzy zapewniają dokładne i precyzyjne przeglądy i naprawy. Instalacje elektryczne, układy hydrauliczne i napędy mechaniczne nie są nam straszne.

Czego możesz się spodziewać?

MADRO Serwis Maszyn Drogowych to:

 • Doświadczeni  technicy serwisowi
 • Pełna obsługa i serwis każdej maszyny drogowej
 • Szybkie i precyzyjne naprawy
 • Generalne remonty i renowacje,
 • Szczegółowy raport serwisowy

Dobry serwis maszyn drogowych prowadzi pełną dokumentację przeprowadzanych zmian części oraz napraw. W takiej dokumentacji znajduje się m.in. informacja o kontrolach, planowanych przeglądach oraz wymienionych częściach. Przy serwisie działa również często sklep z częściami zamiennymi. Serwisy współpracują z hurtowniami części do maszyn drogowych, by móc w razie braku części zamówić je i bez problemu wymienić. Koszty remontu maszyn są bardzo różne i zależne od stanu maszyny i jej zużycia. Im częściej serwisowana jest maszyna, tym mniejsze są koszty późniejszej jej eksploatacji i ewentualnych napraw.

Warto więc znaleźć profesjonalny serwis maszyn drogowych, by w przyszłości uniknąć zbyt dużych wydatków. Serwisowanie i naprawa maszyn drogowych ma wiele plusów. Przede wszystkim dzięki serwisowi maszyna ma o wiele dłuższy okres przydatności. Dzięki temu zyskujemy lepsze i dłuższe działanie maszyny. Serwis pozwala również na wykonanie za pomocą jednej maszyny większej ilości inwestycji. Nie tylko po wykonaniu inwestycji zwróci się koszt wykonania napraw, ale jeszcze dodatkowo oszczędzamy pieniądze, które musielibyśmy wydać na wypożyczenie sprzętu od konkurencji. Inwestycje drogowe muszą być wykonywane szybko ze względu nie tylko na terminy inwestorów, ale również zmienną aurę, dlatego każdy tydzień zwłoki może wiele kosztować. Dodatkowo urządzenie będzie znacznie szybciej pracować, bez zacierających się pasków, czy nie działających trybów. Serwis maszyn drogowych gwarantuje także pełną modernizację podzespołów, by inwestycja przebiegła bez nieoczekiwanych awarii sprzętu. Zmniejsza się awaryjność maszyny, ale także obniża się znacznie koszt inwestycji w park maszynowy. Serwisowanie nie musi być drogie, a przede wszystkim jest aż o 30-40% tańsze, niż zakup nowej maszyny drogowej.

Przy okazji każda maszyna po serwisowaniu jest czyszczona, również wewnątrz.

Serwisowanie maszyn drogowych jest niezbędne, ponieważ w trakcie budowy drogi są one często używane. Dodatkowo zwłaszcza koparki oraz dźwigi są niezwykle przeciążane, przez co szybciej zużywają się. Walcarki oraz betoniarki ze względu na styczność z materiałami budowlanymi są także zanieczyszczone, co wpływa negatywnie na pracę tłoków. Serwis nie tylko sprawdzi komponenty, ale również oczyści silnik, co pozwoli na jego lepszą pracę i dłuższą żywotność maszyny. Warto zwrócić się do profesjonalnego serwisu maszyn drogowych taki jak MADRO serwis maszyn drogowych, by uzyskać fachową pomoc nie tylko mechaników, ale także inżynierów, znających działanie maszyn drogowych.

BIOSANE BIO 3000D
BIOTECHNOLOGICZNY PREPARAT
DO USUWANIA ASFALTU

 Zastosowanie preparatu w postaci 20% roztworu wodnego, zamiast oleju napędowego, jako środek antyadhezyjny.

Zastosowanie preparatu na placu budowy, do usuwania masy bitumicznej z maszyn do wbudowywania mieszanki mineralno-asfaltowej.

* Więcej informacji w karcie katalogowej znajdującej się w „Do Pobrania”

Back to top
Translate »