+48 883 937 692

Maszyny drogowe, a komfort jazdy po drodze.

Maszyny drogowe, a komfort jazdy po drodze.

Maszyny drogowe, a komfort jazdy po drodze.

Budowa drogi to przedsięwzięcie, które wymaga odpowiednich projektów, umiejętności, przygotowania merytorycznego i doświadczenia budowniczych oraz profesjonalnego sprzętu.

Odpowiednio dobrane maszyny drogowe to przysłowiowa połowa sukcesu – gwarancja jakości i trwałości.

Maszyny, a jakość dróg.

Maszyny drogowe to sprzęt, bez którego budowa lub remont dróg byłaby praktycznie niemożliwa – wie o tym każda firma zajmująca się realizacją tego typu przedsięwzięć.

Jak wiadomo, nawet najlepiej wykonana droga ulega uszkodzeniom – wpływają na to zarówno czynniki atmosferyczne, jak i samo użytkowanie powierzchni drogowej. W tej sytuacji konieczna staje się naprawa nawierzchni drogowej, realizowana z wykorzystaniem odpowiednich maszyn i urządzeń budowlanych.

Odpowiednio dobrane, funkcjonalne i sprawne technicznie maszyny drogowe pozwalają szybko i profesjonalnie wykonać nową nawierzchnię, załatać dziury lub zniwelować nierówności. Do wykonania prac remontowo-budowlanych niezbędne jest wykorzystanie alternatywnych maszyn, które wzajemnie się uzupełniają, zapewniając pożądane efekty.

Każda maszyna ulega procesowi zużywania, dlatego właśnie powstała nasza firma. MADRO od wielu lat remontuje i odnawia każdego rodzaju maszyny drogowe. Porządnie działający sprzęt to solidnie wykonana droga, a dzięki nam Państwa maszyny będą działać tak, żeby żadna praca na drodze nie zaskoczyła.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisu, skupu i komisu maszyn drogowych oraz zakup części używanych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Back to top
Translate »